Kemp v Taliansku – Caorle – kemp Santa Margherita

Kemp v Taliansku – Caorle – kemp Santa Margherita priamo na piesočnej pláži


V tomto kempe sme strávili dve noci aj minulý rok. Išli sme bez rezervácie. Miest bolo zopár voľných. Nie je to náš obľúbený kemp ale vzhľadom na možnosti kempovania karavanom priamo pri mori je to Ok. Príjazdová cesta dobrá. Ide sa cez mestečko.

 

 

Dvoj hviezdičkový kemp v Taliansku priamo pri mori. Otvorené majú od apríla do septembra. Ubytovať sa dá od 15h (12-15h je brána zatvorená ). Čakať sa dá na pred kempom ale je tam len pár parkovacích miest. Hneď pri vstupe je recepcia kde vybavíte všetko potrebné. 

 

 


ADRESA:

Campeggio S. Margherita

Via Duca degli Abruzzi
30021 – CAORLE (VE)

45.593343, 12.870165


1. Ubytovanie:

Parcely pre karavany, prívesy aj stany. Neudržiavaný „trávnik,“ veľa prachu na parcele. Miesta relatívne veľké. Len do niektorých častí kempu sa ťažšie dostať väčším autom.

 

 

2. Sociálne zariadenie:

Samotné wc a sprchy ok, len keby sa o ne viac starali. Bolo tam dosť „špiny.“ Piesku z pláže. Voda teplá bez obmedzenia.

 

3. Ostatné vybavenie kempu:

V kempe reštaurácia aj obchod. Elektrina na parcele. Voda pri parcele. (spoločná pre viacero parciel) Od 13 do 15 hodiny tam bol zákaz umývať riady. (áno v čase obeda !) Strašne nepraktické.

 

4. Pláž a more:

Dlha piesočná pláž, teplé more s pozvoľným vstupom. Straaaaašne veľa ľudí. Ja osobne tento typ pláže nemusím, ale deti sa tu zabavili a vyhrali. Na pláži sú sprchy zdarma so sladkou vodou ale sú dosť ďaleko od mora / lehátok. Lehátka za poplatok a navyše treba rezervovať dopredu lebo boli dosť obsadené. Vadilo mi, že si nemôžeme dať slnečník vlastný pri mori. Po celej pláži detské ihriská. Kaviarne, bary, zmrzlina.

 

 

5. Jedlo:

Obchody, reštaurácie a kaviarne na pláži, promenáde aj v kempe. Typické talianské jedlá – pizza, špagety, cestoviny…  Na začiatku Caorle je obchod Penny (na prvom kruháči do ľava, druhý výjazd) Ak by ste potrebovali doplniť zásoby. Lepšie ceny ako priamo v meste a čerstvé pečivo, ovocie aj mäso. A je tam aj taký obchod so zmiešaným tovarom kde dokúpite drogériu, hračky či prípadne nejakú výbavu do karavanu.

 

 

 

6. Zábava a program:

V kempe priamo nie ale na blízkej promenáde boli skákacie hrady. Detské ihriská na pláži aj v meste.

 

7. Zvieratá:

 

8. Ceny:

Dosť vysoké vzhľadom na služby a čistotu kempu.

 

 

9. Ako kemp vidím ja:

Kemp je priamo na pláži čo je jeho výhoda. Boli sme v ňom 2x (2016 a 2017) a to hlavne preto, že bol naozaj hneď pri mori a v blízkosti našich priateľov. Ináč by sme si ho nevybrali. Na 1-2 dni je to ok ale týždňovú dovolenku by som tu nechcela stráviť. Veľa ľudí na pláži. Obmedzenia v kempe. Toto nám nevyhovovalo. Na druhej strane deťom sa páčila pláž, pozvolný vstup do mora a piesok.

 

ZHRNUTIE – KEMP V TALIANSKU – SANTA MARGHERITA
 • miesta pre stany aj pre karavany
 • môžete na prenajatom mieste grilovať
 • psy sú povolené za poplatok
 • obchody
 • reštaurácie, bary, kaviarne všetko takmer v „nulovej“ vzdialenosti
 • wc a sprchy
 • zvlášť wc a sprchy pre deti
 • chemické wc
 • možnosť vypustiť odpadovú vodu z karavanu
 • el. prípojka priamo na parcelách
 • voda pri parcelách
 • free wifi
 • slnečníky, lehátka  (všetko za poplatok)
 • pračka a sušička (za poplatok)

 

 

Ak hľadáte kemp pre karavan pozrite si aj ostatné naše recenzie kempov v ktorých sme boli – TU

 

 

Foto Mária Čermák, www.nafotky.sk

Karavanom na cestách – aj s deťmi sa dá cestovať a kempovať – Instagram KARAVAN FAMILY.

Sledujte nás na facebooku

Hodnotenie článku
Žiadne hodnotenia

Hodnotenie článku